top of page
Без имени-4.jpg

 

Завод ТОВ "КОНКОРД ХХІ" є українським виробником цвяхів.

Заснований в 2002 році завод першим в Україні розпочав виробництво нового на той час для українського ринку продукту - цвяхи в бобінах для роботи з пневматичними молотками. Проводив навчання, консультації, допомагав в придбанні відповідного обладнання вітчизняним виробникам дерев'яної тари. Надавав сервісні послуги з ремонту та обслуговування обладнання.

В 2005 році першим розпочав

 

виробництво цвяхів, що призначені для використання в автоматичних, та напівавтоматичних лініях для виробництва піддонів.

Постійно працюючи в тісному контакті з партнерами підприємство вчасно реагує на актуальні потреби ринку та постійно вдосконалює свою продукцію, та схеми роботи з партнерами. Так в 2007 році завдяки вище згаданій співпраці завод нарощує виробничі потужності та суттєво збільшує асортимент продукції.

 

В 2010 році завод отримує ліцензію EPAL на виробництво цвяхів для збирання піддонів EUR-EPAL.

Завод є надійним партнером і постачальником цвяхів для більшості українських підприємств, що виробляють піддони, євро піддони, та іншу дерев'яну тару, конструкції.

В 2017 році компанія інвестує в розширення виробництва і запускає нову лінію та додаткове обладнання, що дозволило суттєво збільшити потужності заводу.

 

bottom of page